اسپری داشبورد

اسپری شاین و براق کننده داشبورد

اسپری شاین داشبورد 350ML

اسپری داشبورد

مشخصات اسپری شاین داشبورد 350ML

 • اسپری شاین داشبورد ۳۵۰ میل
 • براق کننده داشبورد
 • قطر:۵۲ سانتیمتر
 • ارتفاع :۲۳ سانتیمتر
 • وزن:۳۵۰ گرم
 • رایحه:4 رایحه
 • تعداد در هر کارتن 24 عدد (6 عدد از هر رایحه)

اسپری شاین داشبورد 350ML

اسپری داشبورد

مشخصات اسپری شاین داشبورد 350ML

 • اسپری شاین داشبورد ۳۵۰ میل
 • براق کننده داشبورد
 • قطر:۵۲ سانتیمتر
 • ارتفاع :۲۳ سانتیمتر
 • وزن:۳۵۰ گرم
 • رایحه:4 رایحه
 • تعداد در هر کارتن 24 عدد (6 عدد از هر رایحه)

اسپری شاین داشبورد 350ML

اسپری داشبورد

مشخصات اسپری شاین داشبورد 350ML

 • اسپری شاین داشبورد ۳۵۰ میل
 • براق کننده داشبورد
 • قطر:۵۲ سانتیمتر
 • ارتفاع :۲۳ سانتیمتر
 • وزن:۳۵۰ گرم
 • رایحه:4 رایحه
 • تعداد در هر کارتن 24 عدد (6 عدد از هر رایحه)

اسپری شاین داشبورد 350ML

اسپری داشبورد

مشخصات اسپری شاین داشبورد 350ML

 • اسپری شاین داشبورد ۳۵۰ میل
 • براق کننده داشبورد
 • قطر:۵۲ سانتیمتر
 • ارتفاع :۲۳ سانتیمتر
 • وزن:۳۵۰ گرم
 • رایحه:4 رایحه
 • تعداد در هر کارتن 24 عدد (6 عدد از هر رایحه)

اسپری داشبورد

اسپری داشبورد  یک براق کننده و خوشبو کننده خوب است که دارای فرمولاسیون و تکنولوژی روز دنیاست، با استفاده از این محصول  می توان گرد و غبار داشبورد، لاستیک و قطعات پلاستیکی ماشین را پاک و آنها را براق  کرد.

این محصول با رایحه های مختلف روی سطوح داخل ماشین اسپری شده و ماندگاری خوبی دارد، به طوری که کم کم در خودرو پخش شده و فضای داخل ماشین تا مدتها دارای بوی مطبوع است.

استفاده از اسپری فوم داشبورد به عنوان یک تمیز کننده قوی و براق کننده فوق العاده با کیفیت برای داشبورد و لاستیک ها کاربرد دارد و می توان با اسپری کردن روی قطعات داخلی خودرو و لاستیک ها، از خشکی و ترک خوردن آنها جلوگیری کرد.

این اسپری دارای رایحه خنک، شیرین و میوه ای است و براساس سلیقه افراد ملایم و دوست داشتنی یا عطرمیوه هایی مانند هلو، گریپ فروت و پرتقال و همچنین بوی خوش گل های یاس، زنبق و شکوفه های پرتقال متنوع است.

برای استفاده از اسپری جرم گیر و براق کننده داشبورد، ابتدا باید با یک دستمال تمیز تمام گرد و غباری که روی داشبورد نشسته را پاک کنید و پس از تکان دادن اسپری، آن را از فاصله 20 تا 25 سانتی متری روی داشبورد اسپری کنید.

برای اینکه نتیجه بهتری از این کار بگیرید، بهتر است بعد از چند دقیقه با یک ابر به طور یکنواخت روی همه قسمت های داشبورد بکشید تا یک سطح براق و تمیز داشته باشید.

اسپری براق کننده داشبورد

اسپری براق کننده داشبورد محصول مناسبی برای مراقبت و نگهداری از خودرو محسوب می شود و بهتر است از نوع مرغوب که ترکیبات مخصوص و منحصربه فرد دارد استفاده کنید.

این محصول به سادگی باعث از بین رفتن آلودگی ها به خصوص لکه های مواد غذایی، نوشیدنی ها، قهوه و سایر آلودگی ها از روی سطح داشبورد و دیگر سطوح داخلی خودرو می شود.

استفاده از اسپری فوم تمیزکننده داشبورد یک راه حل مناسب و موثر برای پاک کردن آلودگی و شفاف شدن سطوح داخلی ماشین است، بدون اینکه کوچکترین اثر چربی به جا بگذارد.

در میان انواع واکس بدنه، پولیش، شامپوی بدنه، تمیز کننده و اسپری‌ های رینگ و لاستیک خودرو می توان گفت فروش اسپری داشبورد یکی از موارد پر طرفدار است.

اسپری براق کننده داشبورد

اسپری شاین داشبورد

اسپری شاین و فوم داشبورد جرم و کثیفی را از روی سطح برمی دارد و به مدت 6 ماه جلا و براقیت فوق العاده ای ایجاد می کند، در برابر آثار مخرب تابش نور خورشید، رطوبت، پوسیدگی و دیگر عوامل فرسایش محافظت می کند.

پس از استفاده از این محصول، شما می توانید سطح تمیز در ماشین خود را برای مدت بیشتری حفظ کنید و از خاصیت تمیز شوندگی آسان لذت ببرید.

این محصول آنتی استاتیک بوده و برای داشبورد و سطوح چرمی مناسب است.

از ویژگی های این اسپری تمیزکننده و براق کننده داشبورد و چرم خودرو  این است که برای تمیز و براق کردن سطوح چرمی داخل ماشین استفاده می شود.

تمیز کننده داشبورد

تمیز کننده داشبورد با برند معتبر و شناخته شده فاقد هرگونه مواد مضر و محرک است و استفاده از آن در داخل ماشین حساسیت ایجاد نکرده و هیچ گونه آسیبی به سلامت انسان نمی رساند.

این محصول مزایای فراوانی دارد که آن را به یک اسپری پرطرفدار تبدیل کرده است.

قدرت تمیزکنندگی بالا داشته و بدون آسیب ‌زدن و ایجاد خوردگی روی داشبورد آن را براق و نو می کند.

این محصول همراه با بوی میوه نه تنها جلوه ای درخشان و مناسب به ماشین می بخشد، برای تمیزکردن سطوح چرمی و پلاستیکی داخل ماشین از مواد ارگانیک با تکنولوژی نانو طراحی شده و فضایی خوش بو و دلچسب تر ایجاد می کند.

هر چقدر تمیزی و زیبایی بدنه ماشین برای حفظ قیمت آن اهمیت زیادی دارد، سلامت و جذابیت داخل خودرو نیز مهم و قابل توجه است و از نظر روانی تاثیر مثبتی روی سرنشینان ماشین می گذارد.

قیمت اسپری داشبورد

قیمت اسپری داشبورد علاوه بر کیفیت، ترکیبات، قدرت پاک کنندگی و همچنین رایحه آن مهم است.

اسپری داشبورد می تواند براق کننده و جلادهنده محسوب شود و جدابیت و زیبایی داخل ماشین را موجب شود.

بد نیست برای خرید اسپری فوم داشبورد محصولی را انتخاب کنید که سیلیکون نداشته باشد، چون دوستدار محیط زیست است و در برابر اشعه ماورا بنفش نور خورشید مقاومت کرده و مانع از ترک خوردگی داشبورد می شود.

این اسپری می تواند از جمع شدن گرد و غبار جلوگیری کرده و نظافت داشبورد خودرو را آسانتر کند.بعضی از این اسپری ها قادر به ایجاد رایحه ای خوشایند و مطبوع هستند که حس تازگی را درداخل اتومبیل زنده می سازد.

ترکیبات شیمیایی مثلا وجود داشتن یا نداشتن سیلیکون روی قیمت اسپری داشبورد تاثیرگذار است، این محصول نه تنها قدرت تمیزکنندگی و ضدعفونی کنندگی  دارد، بلکه صندلی و داشبورد ماشین را بدون خیس شدن خوشبو می کند.

فروش اسپری داشبورد

فروش اسپری داشبورد تا حدود زیادی به مشخصات و خصوصیت‌های گوناگون آن بستگی دارد و باعث می ‌شود قیمت آن گران تر یا ارزان تر باشد، مثلا روی برخی فوم داشبورد خاصیت ضد گرد و غبار نوشته شده است.

مشخصات اسپری فوم داشبورد با برندهای مختلف مثل ضد الکتریسیته ساکن، حفاظت در برابر اشعه ماورا بنفش، عطر و بوی آن نیز روی قیمت موثر است.

بهتر است از این محصول مداوم استفاده کنید تا قسمت های داخلی خودروی شما ظاهری عالی و لذت بخش داشته باشد. البته باید شرایط استفاده و نگهداری را نیز رعایت کنید.

از این محصول نباید زیر تابش مستقیم نور خورشید استفاده شود، بهتر است زمان استفاده از این محصول دمای محیط و سطح بین ۵ تا ۲۵ درجه سانتی‌ گراد باشد و در دماهای پایین تر از ۵ درجه، از این محصول استفاده نشود.

مشخصات اسپری شاین داشبورد

مشخصات اسپری شاین داشبورد شامل ابعاد با ارتفاع 23 سانتی متر، قطر 52 سانتی متر، وزن 350 گرم و حجم 350 میلی ‌لیتر است که در هر کارتن 24 عدد موجود است.

اسپری داشبورد مناسب و تمیز کننده داشبورد است و براق کننده خوبی برای قطعات داخلی خودرو به خصوص داشبورد است.

مهم ترین شاخص انتخاب برای اسپری شاین داشبورد ماشین ماندگاری و درخشش آن روی داشبورد است که با گذشت بیست و چهار ساعت در نظر گرفته می شود.

خرید اسپری شاین داشبورد

در هنگام خرید اسپری فوم داشبورد و اسپری لاستیک به توصیه های درج شده روی محصول دقت کنید؛ دمای مناسب برای نگهداری ۵ تا ۲۵ درجه  سانتی‌ گراد و دور از تابش مستقیم نور خورشید یا یخ زدگی نگهداری شود.

تمیز نگه داشتن داخل خوردرو مخصوصا بخش داشبورد یکی از عوامل افزایش طول عمر ‌ماشین است.

معمولا داشبوردها از جنس چرم هستند و به همین دلیل برای تمیز کردن آن‌ها باید مراقبت‌های لازم را در نظر داشت.

برای خرید اسپری فوم داشبورد خودرو یک دلیل مهم وجود دارد و اینکه داشبورد همیشه در معرض دید است، بنابراین تمیز بودن آن روی ظاهر ماشین موثر است.

انتخاب واکس مناسب به نوع ماشین بستگی دارد و برای هر خودرویی متفاوت است، درواقع ارتباط مستقیم با جنس و متریال به کار رفته در داشبورد خودرو دارد.

اسپری داشبورد

تاثیر اسپری داشبورد

اسپری داشبورد می تواند عاملی براق کننده و جلادهنده محسوب شود. بدین وسیله به شکوه و زیبایی داخل اتومبیل جلوه خاصی می بخشد.

همچنین با اشعه خطرناک ماوراء بنفش مقابله کرده و مانع از ترک خوردگی داشبورد می شود.

این اسپری می تواند از جمع شدن گرد وغبار جلوگیری کرده و نظافت داشبورد خودرو را آسانتر کند.

بعضی از این اسپری ها قادر به ایجاد رایحه ای خوشایند و مطبوع هستند که حس تازگی را درداخل اتومبیل زنده می سازد.

قیمت اسپری داشبورد

وقتی به سراغ خرید این اسپری می‌رویم، یکی از مواردی که به آن توجه می‌کنیم، قیمت اسپری داشبورد است.

در بازار قیمت‌های مختلفی برای این اسپری وجود دارد و گاهی قیمت برخی از اسپری های داشبورد تا چند برابر بیشتر از دیگر اسپری‌هاست.

برای روشن شدن این اختلاف قیمت، به صورت مختصر نکاتی که باعث می‌شود در قیمت انواع اسپری داشبورد تفاوت ایجاد شود را مرور می‌کنیم.

تاثیر حجم اسپری

یکی از بدیهی‌ترین عوامل در تعیین قیمت اسپری داشبورد، حجم آن است. اسپری‌های موجود در بازار، بین 200 تا 1000 میلی‌لیتر حجم دارند که همین موضوع باعث اختلاف قیمت انواع اسپری داشبورد می‌شود.

مواد تشکیل‌دهنده در قیمت اسپری داشبورد

ترکیبات شیمیایی، باعث می‌شود قیمت برخی از آنها افزایش یا کاهش یابد.

اگر به ظاهر اسپری های داشبورد، نگاهی بیندازید، واژه سیلیکون (Silicone) را در برخی از آن‌ها به طور واضح می‌بینید.

وجود داشتن یا نداشتن سیلیکون در مواد اسپری داشبورد، در قیمت آن تاثیرگذار است.

پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید اسپری داشبورد، گزینه‌ای را انتخاب کنید که سیلیکون نداشته باشد؛ زیرا به حفظ محیط زیست کمک درخوری می‌کند.

گزینه‌های اضافی و افزایش قیمت اسپری داشبورد

وجود خصوصیت‌های گوناگون باعث می‌شود قیمت اسپری داشبورد بیشتر شود.

برای مثال اگر به ویژگی‌های اسپری های داشبورد نگاه کنید در اکثر آن‌ها خاصیت ضد گرد و غبار (anti-dust ) را مشاهده می‌کنید.

اما وجود ویژگی‌های دیگری مثل ضد الکتریسیته ساکن (anti-electrical) و حفاظت در برابر اشعه ماوراء بنفش (anti-UV) در قیمت اسپری داشبورد موثر است.

از دیگر خصوصیاتی که قیمت اسپری داشبورد را کاهش یا افزایش می‌دهد عطر و بوی اسپری نیز هست که به طور معمول در آنها دیده می‌شود اما برخی از برندها با پر و بال دادن به این ویژگی، کمی قیمت اسپری داشبورد تولیدی خود را بیشتر می‌کنند.

کشور سازنده و تاثیرش بر قیمت اسپری داشبورد

مسلما می‌دانید که بخشی از تفاوت‌های قیمت این اسپری به دلیل کشور سازنده‌ی آن‌ ها است.

از ساخت ایران تا ساخت چین و آمریکا در بین اسپری‌های داشبورد دیده می‌شود که همین موضوع به اختلاف قیمت بین انواع آن منجر می‌گردد.

محصولات دیگر

اسپری موتور شوی

شوینده و جرم گیر موتور خودرو

اسپری موتور شوی

اسپری انژکتور شور

شوینده انژکتور خودرو

اسپری انژکتور شور

اسپری WD 40

اسپری روان کننده و ضد زنگ

اسپری WD40

محلول فلاش موتور

شست و شوی داخلی موتور

محلول موتور شوی داخل موتور خودرو

جرم گیر داخل خودرو

جرم گیر و براق کننده داخلی خودرو

جرم گیرداخل اتومبیل نانو 4Lit

واکس داشبورد

جرمگیر و براق کننده داشبورد

واکس داشبورد 4Lit

واکس لاستیک

براق کننده لاستیک

واکس لاستیک 4Lit

شامپو مکمل و پودر نانو

شامپو مکمل و پودر شستشوی نانو

پودر شستشوی بدون دخالت دست نانو