سیلین ( شرکت شیمی گستر روان نیک )

شرکت شیمی گستر روان نیک که با نام تجاری سیلین معروف است، فعالیت خود را در سال 1389 با نوآوری و بهره گیری از ایده های جدید در تولید محصولات مراقبت و شوینده خودرو آغاز کرد.

این شرکت تولید کننده با توجه به تحول عظیمی که در صنعت تولید محصولات شوینده و مراقبت از خودرو ایجاد شده است، برای همسویی با تحولات در بازار مصرف، تولید این محصولات را به شکل صنعتی در دستور کار خود قرار داد.

شرکت سیلین به منظور رضایتمندی مشتریان خود از تجربه و دانش تیم تخصصی و فنی خود بهره گرفته و محصولات باکیفیت و قابل رقابت با محصولات تولید شده خارجی در این زمینه را ارائه می کند.

با نگاهی به بازار محصولات مراقبتی خودرو و لوکس اتومبیل ایران به سادگی می توان تنوع بالای محصولات تقلبی و باکیفیت پایین را مشاهده کرد.

درنتیجه این شرکت تصمیم به ایجاد مجموعه ای که در آن به تولید محصولات متنوع برای مراقبت از خودرو شامل انواع  اسپری داشبورد، اسپری لاستیک، واکس داشبورد، واکس لاستیک، جرم گیر داخل خودرو، موتور شوی، انژکتورشور، شامپو کارواش و پودر نانو بدون دخالت دست در سایزهای مختلف و بسته بندی های متفاوت و با بالاترین کیفیت ممکن برای شما عزیزان نموده است.

هر آنچه بیان شد برای احترام به شما و قدردانی از حسن انتخاب شما است.

ازاعتماد شما به شرکت شرکت شیمی گستر روان نیک سپاس گزاریم و این اطمینان را به شما می دهیم که در تمامی مراحل خرید و مصرف کالا در کنار شما خواهیم بود و قدر بودنتان را میدانیم .

محصولات سیلین

محصولات سیلین