شامپو کارواش

تمیز کننده و براق کننده بدنه خودرو

شامپو بدنه خودرو ( شامپو کارواش ) 20Lit

شامپو کارواش

شامپو بدنه خودرو ( شامپو کارواش ) 20Lit

 • شامپو مکمل با قدرت پاک کنندگی بالا
 • شوینده و براق کننده خودرو
 • وزن ۲۰ لیتر
 • ۲ لیتر در صد لیتر آب
 • ضد گرد و غبار
 • سازگار با محیط زیست
 • آنتی استاتیک
 • استفاده همراه با پودر تاچلس

شامپو کارواش

شامپو کارواش دارای واکس و جلا دهنده قوی بوده، برای همه ماشین ها مناسب است.

بهتر است برای مراقبت و نگهداری از بدنه خودرو از محصولات با کیفیت استفاده شود.

انواع شامپو کارواش ازجمله شامپو بدنه خودرو نانو بسیار پرفروش است و بدون نیاز به دست برای شستشوی خودرو کاربرد دارد.

این محصول دارای کف فراوانی است و به همین دلیل بدون نیاز به استفاده از دست آلودگی های روی ماشین را به راحتی از بین می ‌برد.

مواد به کار رفته در این محصول هیچ آسیبی به رنگ خودرو وارد نمی کند. روش استفاده از شامپو کارواش به این صورت است که باید همه قسمت های ماشین با شامپو پوشانده شود تا بدنه ماشین به طور کامل تمیز شود.

شامپو کارواش دارای شفاف کننده شیشه‌های خودرو بوده، به خاطر نداشتن مواد مضری مانند سود، پس از شستشو رد سفیدی روی سپر و لاستیک ‌های مشکی باقی نمی‌ ماند.

برای خرید شامپو کارواش دقت کنید بدون ترکیبات سود باشد، چون این ماده شیمیایی به رنگ خودرو، لاستیک ‌های آب ‌بند شیشه و تیغه برف ‌پاک‌ کن آسیب می رساند و موجب کدر شدن طلق ‌های چراغ‌ های خودرو می شود.

قیمت شامپو کارواش

قیمت شامپو کارواش نسبت به حجم بالای محصول و نسبت ترکیب مناسب آن بسیار مناسب و خرید این محصول مقرون به صرفه و دسترسی به آن آسان است.

این محصول دارای درصد اختلاط و غلظت بالاست و یک براق کننده و تمیز کننده مناسب بوده و برای پولیش کاری رینگ، لاستیک، بدنه و موتور خودرو کاربرد دارد.

قیمت شامپو کارواش به نوع، برند، شرکت سازنده، ترکیبات و همچنین حجم آن بستگی دارد و انواع مختلفی دارد. این محصول یکی از ساده ترین و ابتدایی ترین ماده شوینده خودرو است و قیمتی ارزان دارد.

شامپو کارواش خوب با کمی پاشش آب قبل از پاشش کف به ماشین و پوشش کل شامپو روی بدنه و فقط با یک دستمال خز کشی آرام، به آسانی تمام لکه‌ های چربی و حتی آثار حشرات و فضولات پرندگان از روی خودرو را پاک می ‌کند.

قیمت شامپو کارواش با کیفیت زیاد گران نیست، شما توجه داشته باشید که شوینده غیر استاندارد نخرید، چون ترکیبات محصول بی کیفیت باعث خشکی لاستیک و بعد از چند بار استفاده ترک ترک شدن آن می ‌شود.

خرید شامپو کارواش

خرید شامپو کارواش برای مصرف شخصی مناسب بوده و علاوه براین بیشتر در کارواش ها برای شستشوی خودرو به کار می رود، در نمایشگاه های اتومبیل، تعمیرگاه ها و تعویض روغنی ها نیز استفاده می شود.

مواد تشکیل دهنده این محصول مانند سایر شوینده ها، از یک عامل کف کننده، سورفکتانت، غلظت دهنده و یک نگهدارنده تشکیل می شود.

سورفکتانت دارای یک سر آب دوست و یک سر آب گریز است؛ سر آب گریز به چربی و آلودگی می چسبد و سر آب دوست به مولکول آب چسبیده، در نتیجه چربی و آلودگی در آب حل می شود.

با خرید شامپو کارواش از نقش پاک کنندگی سورفکتانت برای شستشوی ماشینتان استفاده می کنید.

انواع مختلفی از سورفکتانت وجود دارد که هرکدام خواص و ویژگی های متفاوتی دارند.

کیفیت این محصول و قدرت پاک کنندگی شامپو کارواش به نوع سورفکتانت و میزان آن در فرمولاسیون شامپو بستگی دارد.

اگر می‌ خواهید خرید شامپو کارواش را با قیمت های عمده و مناسب انجام دهید، بهتر است آن را به صورت مستقیم از فروشگاه های اینترنتی یا مراکز معتبر خریداری کنید.

فروش شامپو کارواش

فروش شامپو کارواش با مواد غلظت دهنده نیز دیده شده است، بد نیست بدانید غلظت دهنده ها نقشی در کیفیت شامپو کارواش ندارند و فقط باعث بهبود ظاهر این محصول می شوند.

هرچند در برخی برندها که فروش آن زیاد است، برخی از غلظت دهنده ها علاوه بر ایجاد غلظت به بهبود کیفیت شامپو کارواش نیز کمک می کنند.

مواد نگهدارنده فقط برای جلوگیری از فاسد شدن در شامپو کارواش به کار می روند، اما اگر در فرمولاسیون شامپو کارواش میزان زیادی استفاده شوند حساسیت پوستی ایجاد می کنند.

فروش شامپو کارواش باید براساس نوع مواد نگهدارنده با کیفیت و مطابق استاندارد های بهداشتی تعیین شده توسط سازمان غذا و دارو باشد.

قدرت پاک کنند گی گل و لای با استفاده از شامپوهای ماشین به شدت افزایش می‌ یابد به همین دلیل در کارواش ها از این شامپو ها استفاده می‌ کنند.

مشخصات شامپو کارواش

مشخصات شامپو کارواش شامل شامپو بدنه خودرو  20 لیتری با قدرت پاک کنندگی بالا می شود که شوینده و براق کننده خودرو محسوب می شود.

این محصول به این شکل کاربرد دارد که ۲ لیتر از آن در صد لیتر آب حل شده و خاصیت ضد گرد و غبار داشته، همچنین سازگار با محیط زیست است.

از مشخصات شامپو کارواش می توان به ترکیب قوی آن اشاره کرد که برای شستشوی خودرو بدون استفاده از دست  با ایجاد کف فراوان مناسب است.

این محصول با پوشاندن تمام سطوح، کاهش اصطکاک بدنه خودرو و عدم ایجاد خراش، قابل استفاده توسط پمپ های پاششی بوده، فاقد فسفات و بدون آسیب رساندن به پوست و سطوح شستشوی آسانی را به همراه دارد.

با توجه به قدرت بالای پاک کنندگی این محصول برای ماه های بارانی سال نیز گزینه ای بسیار عالی به شمارمی آید.

مشخصات شامپو کارواش مانند پودر نانو و شامپو مکمل ترکیب قوی آن است که برای شستشوی خودرو بدون استفاده از دست  با ایجاد کف فراوان، مناسب است.

امروزه شرکت های بسیاری انواع مختلفی از شامپو بدنه یا واکس بدنه اتومبیل را تولید و عرضه بازار می کنند

مزایای شامپو کارواش

از مزایای شامپو کارواش این است که دارای واکس و جلا دهنده قوی بوده و پس از شستشو ماشینتان مثل روز اول براق می شود.

از آنجا که بدنه ماشین برای همه افراد اهمیت دارد، برای تمیز کردن آن نباید از هر ماده شوینده بی کیفیت استفاده کرد، چون ممکن است ترکیبات برخی از آنها استاندارد نبوده و به بدنه ماشین آسیب برسانند.

یکی دیگر از مزایای شامپو کارواش این است که به دلیل داشتن پی اچ خنثی هیچ آسیبی به بدنه خودرو نمی رساند. برخی مواد شوینده ممکن است که باعث کدر شدن بدنه ماشین شوند.

شامپو کارواش یا شامپو واکس می تواند تمام آلودگی های خودرو را از سطح آن پاک کرده و موجب درخشندگی و زیبایی آن شود.

همچنین بدنه خودرو حدود ۱۰ روز آب ‌گریز و غبار گریز می ‌شود و تا چند روز براقیت خود را حفظ می ‌کند.

به دلیل غلیظ بودن بسیار مقرون به صرفه است؛ برخی از انواع شامپو کارواش ترکیب یک به دویست با آب، براق کننده درجه یک، کیفیت ترکیب بسیار خوب با ایجاد کف زیاد تمام مزایای شامپو کارواش را یکجا ارائه می دهند.

روش استفاده از شامپو کارواش

روش استفاده از شامپو کارواش به این شکل است که این محصول را  با توجه به برچسب محصول با درصد مناسبی از آب ترکیب کرده و داخل پمپ کف پاش بریزید و سپس به آرامی شروع به کف پاشی کنید.

کف ایجاد شده در شامپو کارواش باعث می شود تا سورفکتانت روی لکه چربی چسبیده و عمل حل شدن چربی در آب سرعت بگیرد. یادتان باشد کف زیاد لزوما کیفیت شامپو را تضمین نمی کند، پاک کنندگی بالا مهم است.

کف ایجاد شده با کاهش اصطکاک احتمال ایجاد خط و خش روی بدنه ماشین را در زمان شستشو به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

روش استفاده از شامپو کارواش به این صورت باید باشد که تمام قسمت ‌های ماشین به طور کامل با کف پوشانده شود، هر قسمت از بدنه بدون شامپو باشد، بعد از شستشو کثیف خواهد ماند.

پس از دو دقیقه که شامپو روی خودرو باقی‌ ماند، به آرامی بدنه آن را با دستمال خز مالش دهید.

سپس تمام خودرو را آب گرفته و از شستشوی ماشین و براق شدن آن لذت ببرید.

این محصول را دور از دسترس کودکان قرار دهید.

شامپو بدنه اتومبیل

اتومبیل هر فردی یکی از مهم ترین دارایی های شخصی بوده که در نزد عموم مردم از محبوبیت و طرف داری بسیار زیادی برخوردار می باشد.

پاکیزگی و تمیزگی خودروی هر شخصی نشان از شخصیت اوست. بنابراین همیشه سعی بر آن داشته باشید تا خودروی خود را تمیز نگهدارید.

برای شت و شوی خودروی خود می توانید از مواد بسیاری استفاده نمایید که یکی از پر مصرف ترین مواد برای اتومبیل تان، شامپو اتومبیل می باشد.

شما می توانید با خرید مناسب ترین شامپو خودرو، در پارکنیگ خود نیز اقدام به شست و شویی اتومبیل تان بپردازید.

امروزه شرکت های بسیاری انواع مختلفی از شامپو بدنه اتومبیل را تولید و عرضه بازار می کنند .

شما می توانید با توجه به نوع برند و ویژگی های آن، شامپو بدنه اتومبیل مورد نظرتان را تهیه و خریداری کنید.

در ادامه سعی بر آن داریم تا در مورد فواید استفاده از شامپو بدنه اتومبیل توضیحاتی را برای شما عزیزان بازگو کنیم.

فواید استفاده از شامپو بدنه اتومبیل

فواید استفاده از شامپو بدنه اتومبیل را می توان به صورت زیر بیان کرد:

 • درخشندگی منحصر به فرد
 • از بین بردن انواع لکه ها
 • براقی و تمیزی بسیار شگفت انگیز
 • محافظ رنگ بدنه خودرو
 • اثر فوق العاده در از بین بردن فضولات حیوانی و شیره درختان
 • رایحه بسیار خوش بو
 • مناسب برای هر رنگی از خودرو

شما می توانید با استفاده از شامپو بدنه اتومبیل، خودروی خود را تمیزو جذاب تر بنمایید.

امروزه در بسیاری از کارواش ها نیز استفاده از این محصول را در اولویت قرار می دهند، که این امر در کسب رضایت مشتریان بسیار موثر و مفید بوده است.

محصولات دیگر

شامپو مکمل و پودر نانو

شامپو مکمل و پودر شستشوی نانو

پودر نانو شستشو اتومبیل

واکس لاستیک

براق کننده لاستیک

واکس لاستیک 4 لیتری

تریگر

براق کننده لاستیک و داشبورد

تریگر جرم گیرداخل اتومبیل نانو

اسپری شاین و فوم

اسپری لاستیک

اسپری فوم لاستیک

اسپری موتور شوی

شوینده و جرم گیر موتور خودرو

اسپری موتور شور

اسپری انژکتور شور

شوینده انژکتور خودرو

اسپری انژکتور شور