کارواش

پودر نانو چیست ؟

پودر نانو یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات در شستشوهای انواع مختلف وسیله های نقلیه و سطوح بسیار مختلف می باشد که از جمله ی آنها می توان به اتومبیل شخصی، هواپیما، عرشه های کشتی و قطار اشاره کرد.

شما می توانید مقدار مشخصی از این محصول را در آب حل کرده و با محلول به دست آمده خودروی خود را بدون استفاده از دست مورد شستشوی قرار دهید و بعد از گذشت چند دقیقه آن را با فشار آب بالا مورد شستشو قرار دهید.

شرکت سیلین یکی از پیشرو ترین شرکت ها در زمینه تولید و عرضه انواع پودر نانو می باشد و سعی بر آن دارد تا با ارائه بهترین محصولات خود رضایت و توجه مشتریان را به سوی خود جذب کند.

توجه داشته باشید که بسته های بسیار مختلفی از این محصول تهیه و عرضه می شوند که مصرف کنندگان می توانند با توجه به نیاز و بودجه خود یکی از این بسته ها را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهند.

پودر نانو با داشتن قدرت درخشندگی و پاکیزگی بسیار بالای خود توانسته است با سایر رقبای خود به راحتی رقابت کند و سهم بالایی را در بازار  به دست آورد.

شما می توانید این محصول بی نظیر را به صورت اینترنتی از وب سایت سیلین نیز خریداری کرده و محصول مورد نظر خود را از درب منزلتان و یا محل کارتان تحویل بگیرید. با ما تا آخر متن پیش روی همراه باشید.

پودر نانو

آیا تا به حال نام پودر نانو را شنیده اید؟

آیا از کاربرد و کارکرد آن اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید چگونه بایستی آن را مورد استفاده قرار دهید؟

پودر نانو یکی از جدیدترین و به روزترین محصول تکنولوژی نانو می باشد که توسط محققین کشف و تهیه می شود و در تمام صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول با داشتن خاصیتی بسیار جالب خود توانسته، به طور کلی در فناوری و کارخانه های مختلف استفاده شود.

از مهم ترین خاصیت این محصول می توان به آب گریزی آن اشاره کرد.

امروزه پژوهشگران بسیار زیادی در کشورهای مختلف جهان به دنبال تولید و عرضه با کیفیت ترین محصولات نانو می باشند که بی شک هر یک از این شرکت ها سعی بر آن خواهند داشت تا بهترین و با کیفیت ترین محصول را تولید کنند.

شما می توانید با بالا بردن آگاهی خود در مورد مزایای استفاده از پودر نانو ،آن را در تمام قسمت های صنایع مورد استفاده قرار دهید.

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتری در مورد این محصول هستید میتوانید تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا بهترین و مفید ترین مطالب را به دست بیاورید.

شرکت سیلین یکی از شرکت های بسیار پیشرفته در زمینه تولید انواع مواد پودری و شوینده های گوناگون برای شستشوی بدنه و داخل خودرو می باشد؛ و شما می توانید با مراجعه به وب سایت مربوطه از تنوع محصولات موجود دیدن کرده و با توجه به نیاز خود یکی از محصولات این شرکت را خریداری نمایید.

در این مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد انواع پودر نانو، کاربرد استفاده از آن، قیمت این محصول، نحوه استفاده از این محصول و خرید آن اطلاعاتی را برای شما عزیزانی که با ما همراه هستید ارائه دهیم. لطفا ما را تا آخر این مقاله همراهی بفرمایید.

چه پودری پودر نانو می باشد؟

پودری به پودر نانو معروف می باشد که به سه حالت زیر باشد که در زیر در مورد آن ها توضیحاتی را ارائه داده ایم:

–          در صورتی که اندازه ذرات تشکیل دهنده در حد نانومتر باشد می توان به آن پودر، نانو پودر گفت؛ یعنی اگر ذرات تشکیل دهنده پودری از اشکال هندسی کره ای و مکعبی تشکیل شده باشند در این صورت قطر ذرات کمتر از نانومتر می باشد که کوچکترین اندازه ممکن بوده و شما به وسیله دستگاه های بسیار پیشرفته می توانید این ذرات را مشاهده کنید.

برای مثال ذراتی که نمک طعام را تشکیل می دهند نیز بسیار ریز و در حد نانومتر می باشد؛ بنابراین می توان نتیجه گرفت که اگر ذرات تشکیل دهنده پودری در حد نانومتر باشد، می توان گفت که این مواد نانو می باشد.

–          دانه های تشکیل دهنده در حد نانومتر باشد، همانطور که در جریان هستید، تمام مواد تشکیل یافته از اتم ساخته شده اند که این اتم ها با آرایش و نظم بسیار خاصی در کنار هم دیگر چیده شده اند و این امر علاوه بر آن که قدرت الهی را به خوبی نشان می دهد ، توجه بسیاری از پژوهشگران را نیز به سوی خود جلب کرده است.

–          ترکیب ذرات نانو با ذرات معمولی که به آنها نانو پودر کامپوزیتی نیز می گویند. این کلمه انگلیسی بوده و به معنای ترکیب دو یا چند مواد با همدیگر می باشد. در مواد کامپوزیتی معمولا یکی از مواد نرم بوده و دیگری نیز از مواد سخت تشکیل یافته است که این ترکیب سبب شده است نیرویی که به مواد وارد می شود از مقاومت بیشتری برخوردار گردد.

در علم نانو شما می توانید با انواع ذرات نانو آشنایی بیشتری داشته باشید و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.

استفاده از پودر نانو در کارواش

همان طور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره شد، استفاده از پودر نانو در کارواش و شستشوی خودرو از مهم ترین کاربرد های استفاده از این محصول می باشد و شما می توانید شاهد استفاده روز افزون آن در پیشرفته ترین کارواش های سطح کشور و جهان باشید.

با توجه به مزیت های که در استفاده از این محصول وجود دارد، افراد بسیار زیادی به دنبال استفاده از این محصول در کارواش خود هستند تا بتوانند با استفاده از این محصول بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان و مراجعه کنندگان خود ارائه دهند .

با ورود این محصول در صنعت کارواش و شستشوی خودرو می توان انقلابی را در این صنعت مشاهده کرد.

از بزرگترین عواملی که سبب شده استفاده از این مواد در صنعت کارواش افزایش یابد ، عدم استفاده از دست در شستشو می باشد. استفاده از این محصول در این صنعت بزرگترین رقیب با تمام مواد شوینده شده اند و توانسته اند در مدت زمان کمتری با تمام رقیب های خود رقابت کند.

نحوه ی استفاده از این مواد بسیار راحت و آسان می باشد و شما می توانید با همراهی ما در بخش های بعدی نیز با نحوه استفاده از آن اطلاعاتی را به دست بیاورید.

استفاده از این مواد در کشورهای خارجی از سال ها پیش رواج  یافته است و بهترین نتایج را از پودر نانو در شستشوی خودروها داشته اند که این امر را می توان به راحتی در رضایت مندی های مشتریان مشاهده کرد.

نکته اصلی که در استفاده از این مواد وجود دارد، استفاده از آب پر فشار برای شستن خودرو می باشد تا بتواند به راحتی محلول موجود بر روی خودرو را به راحتی پاک کرده و درخشندگی بی نظیر خود را بر جای بگذارد.

نحوه استفاده از پودر نانو

شما می توانید با به کار گیری این محصول، برجسته ترین و بزرگترین لکه های روی خودروی خود را تمیز و پاکسازی کنید.

شما می توانید در وب سایت ما راهنمایی های لازم در مورد نحوه استفاده از پودر نانو را به دست بیاورید.

دستور استفاده از این محصول با توجه به مقدار استفاده ی آن متغیر خواهد بود.

برای مثال شما اگر بخواهید 50 گرم از این مواد را مورد استفاده قرار دهید می توانید این مقدار را با یک لیتر آب مخلوط کرده و بعد به وسیله ابزارهای مخصوص پاش، محلول تهیه شده را بر روی بدنه و قسمت های مورد نظر بپاشید و به مدت 10 الی 15 دقیقه صبر کنید، سپس با آب فشار بالا شستشو دهید.

شما می توانید با استفاده از این مواد ماشینی بسیار درخشان و تمیزی را داشته باشید. علاوه بر آن که از این محلول در کارواش ها نیز استفاده می شود، شما هم چنین می توانید در منزل و پارکینگ خود نیز از این محلول تهیه و آماده کرده و مورد استفاده قرار دهید.

توجه داشته باشید که غلیظ کردن محلول پودر نانو هیچ تاثیری بر میزان تمیز و پاکیزگی خودرو شما نخواهد داشت و به همین دلیل سعی بر آن داشته باشید تا نسبت های محلول  تهیه شده را مناسب انتخاب کنید.

تا غلظت محلول حاصل بیشتر نباشد که در این صورت عمل اسپری پاشی به سختی صورت خواهد گرفت.

شما می توانید با استفاده از این محلول آلودگی های موجود در موتور خودرو را نیز تمیز کنید. همانطور که در جریان هستید تمیز بودن موتور خودرو نقش بسیار بزرگی را در کارکرد سالم آن خواهد داشت.

شما می توانید به راحتی از این محلول در شستشوی تمام قسمت های خودرو استفاده کنید و خودروی خود را مثل روز اول تمیز و شیک کنید و صد در صد درخشندگی و تمیزی را برای خودرو خود به ارمغان بیاورید.

علت بالا بودن قدرت پاک کنندگی پودر نانو

علت بالا بودن قدرت پاک کنندگی پودر نانو به دلیل وجود ذراتی با قدرت پاک کنندگی بسیار فوق العاده و بی نظیر آن می باشد که می تواند تمام چربی ها و مواد کثیف روی بدنه و موتور خودرو را تمیز و پاکسازی کند.

فرمول شیمیایی موجود در این پودر سبب شده است که در کمترین زمان ممکن تمیز ترین و براق ترین خودرو را داشته باشید.

در شهرهای بزرگ نیز با توجه به بالا بودن میزان آلودگی در هوا، خودروها در مدت زمان بسیار کمتری آلوده و کثیف می شوند و شما بایستی به صورت مرتب آن ها را شستشو دهید.

به همین جهت کارواش ها با به کار بردن این محلول سعی بر آن دارند تا خودروی شما را با آخرین امکانات و به روزترین محصول تمیز کرده و عمر خودروی شما را افزایش دهند.

قیمت پودر نانو

با توجه به مزیت های بسیار بالا و کاربرد وسیع این محصول در صنعت شستشوی خودرو بایستی اشاره کرد که قیمت آن بسیار مناسب و کم می باشد به طوری که شما می توانید با هزینه های بسیار معقول و مناسب بسته های مختلف این محصول را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

توجه داشته باشید که شرکت ما سعی بر آن دارد تا با عرضه بسته های متنوع با قیمت های گوناگون، امکان خرید آن را برای تمام افراد مهیا سازد.

شما می توانید قبل از خرید این محصول در مورد قیمت آن اطلاعاتی را به دست بیاورید و سپس اقدام به خرید آن داشته باشید.

هم چنین توجه داشته باشید که انواع مختلف پودر های نانو نیز از قیمت های متغیری برخوردار می باشد.

اطلاعات کامل در زمینه ی هزینه این محصول در وب سایت اینترنتی شرکت سیلین موجود بوده و شما می توانید به راحتی این اطلاعات را به دست بیاورید.

شما در داخل پودر نانو ذرات آب و زرد و سبزی را مشاهده خواهید کرد که هر کدام از این ذرات دارای کاربرد و نقشی هستند که به ترتیب می توان به داشتن خاصیت شستشو، چربی زدایی جرم گیری اشاره کرد.

این پودر کاملا با محیط زیست سازگار بوده و کمترین آسیب را به محیط زیست خواهد رساند.

هم چنین می تواند خودروی شما را از اشعه های مضر نور خورشید محفوظ نگه دارد.

البته امروزه علاوه بر مواد پودری نانو، شاهد تولید شامپوی نانو برای شستشوی خودرو هستیم که دقیقا خواصی همانند خواص پودر نانو را دارد و شما می توانید از آن نیز استفاده کنید که البته در این صورت مجبور هستید از دست خود نیز کمک بگیرید.

خرید پودر نانو

شما می توانید به راحتی پودر نانو را از فروشگاه های مربوط در این زمینه خریداری و تهیه کنید و برای این کار کافی است که در اسرع وقت به فروشگاه  مورد نظر مراجعه کرده و اقدام به خرید داشته باشید.

پودر نانو در بسته ها مختلفی تهیه و آماده می شوند که افراد می توانند با توجه به نیاز و بودجه ی خود یکی از  بسته ها را انتخاب کرده و اقدام به خرید کنند.

هم چنین یکی از راحت ترین راه های خرید مواد نانو برای شستشوی خودرو مراجعه به وب سایت سیلین می باشد که از این طریق می توانید با مشاهده انواع بسته های ارائه شده در وب سایت رسمی این شرکت، یکی از آن ها را خریداری و تهیه نمایید.

در هنگام خرید این محصول به مشخصات و اطلاعات ارائه شده در روی این بسته توجه داشته باشید و به اصل بودن آن هم توجه کنید چرا که بسیاری از افراد هستند که جهت کسب سود بیشتر محصولات فیک را به مردم می فروشند .

این امر نه تنها خودرو شما را تمیز نخواهد کرد بلکه سبب آسیب رساندن به رنگ و بدنه خودرو شما نیز می شود.

برای خرید این محصول همین حالا اقدام کنید و فرصت استثنایی را از دست ندهید.

اگر شما صاحب یک کارواش هستید به شما توصیه می کنیم که از بسته های بزرگ آن استفاده کرده و خریداری نمایید چرا که بسته های بزرگ آن مقرون به صرفه تر خواهد بود و می توانید به مدت طولانی مورد استفاده قرار دهید.

خرید ارزان پودر نانو

اگر شما به دنبال خرید ارزان پودر نانو هستید می توانید همین حالا به وب سایت اینترنتی شرکت سیلین ما مراجعه کنید و با توجه به پکیج های ارائه شده، یکی از مقرون به صرفه ترین آن ها را انتخاب و خریداری نمایید.

شما می توانید از شرکت ما ارزان ترین نوع پودر نانو را تهیه کرده و در سطوح بسیار مختلفی آن را مورد استفاده قرار دهید.

توجه داشته باشید در هنگام استفاده از این محصول نکات مربوط به ایمنی را رعایت کنید تا هیچ گونه آسیبی به پوست و بدن شما وارد نشود برای مثال سعی بر آن داشته باشید تا به صورت مستقیم با این مواد در تماس نباشید.

چرا که این محصول با داشتن آنزیم های بسیار قوی و پاک کننده ی خود می تواند آسیب های جدی را بر پوست شما وارد کند.

بسیاری از کارواش های موجود در سطح کشور با داشتن قراردادهای بلند مدت، با شرکت سیلین تمام محصولات مربوط به شستشوی خودروهای خود را از این شرکت تهیه و خریداری می کنند.

چرا که تمام محصولات این شرکت از مرغوب ترین مواد اولیه تشکیل شده است و همین امر نیز سبب افزایش میزان عملکرد محصولات گردیده است.